producent domków mobilnych

KIM JESTEŚMY?

producent domków mobilnych

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku jako importer domów holenderskich. W 2013 roku poszerzyliśmy naszą działalność o samodzielną produkcję domków mobilnych całorocznych i sezonowych.

DOMKI MOBILNE KUNERT

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku jako importer domów holenderskich. W 2013 roku poszerzyliśmy naszą działalność o samodzielną produkcję domków mobilnych całorocznych i sezonowych. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów domów mobilnych, o zdolnościach produkcyjnych przekraczających 500 sztuk rocznie.
Obecnie posiadamy w Polsce cztery hale produkcyjne, a w tej chwili jesteśmy w trakcie rozbudowy naszych mocy produkcyjnych o kolejną halę produkcyjną, która będzie zlokalizowana w Koszalinie. Nasze hale produkcyjne zlokalizowane są w północnej i południowej części Polski, gdzie zatrudnionych jest ponad 150 osób. Firma posiada również rozbudowany park maszynowy oraz zaplecze logistyczne niezbędne do transportu domów mobilnych i holenderskich na terenie całego kraju i całej Europy.
DOMKI MOBILNE KUNERT
Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze – dlatego stale poszerzamy naszą stałą ofertę i jesteśmy otwarci na indywidualne wymagania naszych klientów. Stale podnosimy i udoskonalamy standardy jakościowe oferowanych przez nas produktów, w tym: wzornictwo, rozwiązania techniczne, materiały wykończeniowe i oferowane wyposażenie. Wysoki standard usług ugruntował naszą wysoką pozycję na rynku polskim i zagranicznym.
mobilne domki całoroczne
Wiemy, ile radości sprawia posiadanie własnego, wymarzonego miejsca na wypoczynek, dlatego doradzamy Państwu w wyborze najlepszych rozwiązań, tak aby zakupiony przez Państwa towar spełniał wszystkie Państwa oczekiwania, dodatkowo dokładamy wszelkich starań, aby cała transakcja i dostawa naszych produktów przebiega bezproblemowo.

W KUNERT MOBILE HOMES poza stałą ofertą domków mobilnych realizujemy również zamówienia niestandardowe.
domki holenderskie na sprzedaż
OFERUJEMY m.in.:
- modyfikację układu i ilości pomieszczeń,
- wyposażenie domu w sprzęt AGD,
- wykonywanie mebli i wyposażenia na wymiar
- przygotowanie domów pod konkretne potrzeby i cele
- adaptacja domu dla osób starszych i niepełnosprawnych
- transport

REALIZACJA PROJEKTU

KUNERT MOBILE HOMES
Firma realizuje projekt pt. „Zwiększenie potencjału oraz zakresu produkcyjnego firmy Kunert Group Sp. z o.o. poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań produktowych i procesowych.”

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa 1 Gospodarka, Innowacje, Nowoczesne Technologie, Działanie 1.5 Inwestycje przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego.
Głównym celem projektu jest rozwój firmy poprzez podniesienie poziomu innowacyjności i konkurencyjności przedsiębiorstwa na rynku.

Wartość całkowita projektu: 16 448 451,75 zł
Wartość dofinansowania: 3 999 998,75 zł
Fundusze Europejskie