BUDOWA DOMKU MOBILNEGO

JAK TO ROBIMY?

BUDOWA DOMKU MOBILNEGO

Nieustannie pracujemy nad rozwojem i udoskonalaniem naszej technologii i oferty, odpowiadając na potrzeby i sugestie naszych klientów.

BUDOWA

Nieustannie pracujemy nad rozwojem i udoskonalaniem naszej technologii i oferty, odpowiadając na potrzeby i sugestie naszych klientów. Wykorzystując wiedzę o najnowszych trendach, wzornictwie i technologii, udoskonalamy sprawdzone i tworzymy nowe modele domów mobilnych. Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie konstrukcji szkieletowych, których wiedza poparta jest wieloletnią praktyką.

Nasze doświadczenie jest gwarancją, że zamówiony przez Państwa dom zostanie wykonany z dbałością o najmniejszy szczegół. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Na każdym etapie produkcji przeprowadzamy rygorystyczną kontrolę jakości, aby produkt spełniał oczekiwania naszych klientów.

Bezpieczeństwo naszych domów jest dla nas priorytetem, dlatego wszystkie domy produkowane przez naszą firmę posiadają certyfikat TÜV Rheinland.

PODWOZIE

PODWOZIE

Podwozie składa się z ramy stalowej ocynkowanej oraz kół powietrznych na osiach służących do przemieszczania domku w przypadku domów standardowych i premium. W domach gospodarczych rama nie jest ocynkowana.
PODŁOGA

PODŁOGA

Podłoże stanowi najwyższej klasy wodoodporna płyta MFP. Na desce znajduje się podłoga winylowa lub panele winylowe, które są odporne na ścieranie i trudne warunki (ciepło i woda).
ŚCIANY

ŚCIANY

Ściany w naszych domach wykonane są z odpornych na ścieranie płyt Agnes oraz wodoodpornych paneli Fibo, które stanowią atrakcyjne wykończenie wnętrza domów. W naszej ofercie dostępnych jest wiele opcji kolorystycznych.
DACH

DACH

W naszych domach występują 4 rodzaje dachów: 1. Szczyt będący standardem w naszej ofercie. 2. Szczyt asymetryczny (przesunięta kalenica). 3. Pojedynczy spadek (płaski, ale z większym spadkiem po jednej ze stron) 4. Dach płaski o minimalnym nachyleniu.
TARAS

TARAS

W naszych domach istnieje możliwość dodania tarasu. Standardowe długości tarasów to 2m i 2,5m. Wyróżniamy kilka wariantów tarasów, które zazwyczaj budowane są pod indywidualne potrzeby klienta.
budowa domku mobilnego