MEBLE

Najważniejszym aspektem mobilnego domu holenderskiego jest to, jak się w nim przebywa i odpoczywa. Dobry wypoczynek zapewnią wygodne meble do sypialni oraz ergonomiczne meble, w których pomieszczą się wszystkie rzeczy potrzebne do udanego spędzenia czasu. Coraz więcej osób wybiera dom holenderski jako dom całoroczny, dlatego meble muszą być zaprojektowane tak, aby spełniały wymogi życia codziennego, a jednocześnie wyglądały elegancko i nowocześnie. Nasze meble wykonane są z renomowanej płyty SWISSKRONO.

Warianty kolorystyczne mebli dzielimy na:
- płyty meblowe drewnopodobne
- płyty meblowe jednokolorowe
- szczyty

Konstrukcje meblowe dostępne są w dwóch wariantach. W opcji standard i LUX.
Opcja LUX zapewnia większe, wyższe i zabudowane szafy i szafki do sufitu.

DESKI DREWNOPODOBNE I INNE

TABLICE JEDNOKOLOROWE

TOP

SPRZĘT KUCHENNY

W standardzie domu zawsze znajdują się meble kuchenne. W standardzie słupek, w którym zamontowane jest przygotowanie pod kuchenkę gazową lub bojler 80L. Szafka 45cm, szafka 53cm z okrągłym zlewem ze stali nierdzewnej, szafka 40cm. Następnie szafka 60cm, na której znajduje się płyta gazowa, szafka wyposażona jest w szufladę. Obok płyty gazowej stoi wysoka lodówka z zamrażarką, lodówka może być wysoka, średnia i podblatowa. Nad blatem znajdują się dwie szafki wiszące oraz okap.

Ponieważ opcje dodatkowe to:
- granitowy zlew kwadratowy
- piekarnik, kuchenka mikrofalowa i kuchenka mikrofalowa z funkcją piekarnika
- płyta elektryczna lub indukcyjna
- okap w meblach
- zmywarka 45cm lub 60cm
- pralka slim (pod bojlerem lub w dodatkowej szafce)
- dodatkowe szuflady
- szafka ładunkowa
- płyta meblowa na ścianie pomiędzy blatem a szafkami wiszącymi
- Oświetlenie LED pod szafkami
- możliwość montażu do sufitu

Kuchnie można wyposażyć w dodatkowe szafki stojące i wiszące, słupki oraz wyspę barową. Istnieje również możliwość przygotowania pod dowolne wyposażenie wskazane przez Klienta.
rysunek kuchni

SYPIALNIE

W naszych domkach standardowym wyposażeniem domku jest duże podwójne łóżko o szerokości 160 cm i łóżka o szerokości 80 cm, które w zależności od potrzeb można zmniejszyć lub zwiększyć. Główna sypialnia wyposażona jest w dużą szafę o głębokości 45 cm z drzwiami przesuwnymi, szafki nocne oraz szafkę wiszącą nad łóżkiem. W pokoju dziecięcym oprócz łóżek znajdziemy niewielki stolik nocny oraz szafki wiszące.
Istnieje możliwość wymiany mebli w pokojach na meble LUX.

Meble typu LUX charakteryzują się ergonomicznym wykorzystaniem całej wolnej przestrzeni ścian w pokojach. Szafki są wyższe i szersze, dzięki czemu są pojemniejsze od szaf standardowych. Przy zabudowach LUX pod nimi znajduje się również płyta meblowa, która może zostać wykonana w dowolnym, wybranym przez klienta kolorze.

Ponieważ opcje dodatkowe to:
- toaletka/biurko z szafką wiszącą i oświetleniem pod szafką
- Oświetlenie LED pod szafkami
- łóżka z pojemnikiem na pościel
- Budynek LUKS
- płyta meblowa na całej ścianie
- szafa o głębokości 60 cm
- lustro na froncie szafy
- możliwość modernizacji dowolnego mebla
standard lux
standard lux

PRZYKŁADOWE PROJEKTY