DOM PREMIUM ARCAN

DOM PREMIUM

ARCAN

Domek mobilny Arcan to nowoczesna i elegancka konstrukcja, która cieszy się dużą popularnością na rynku. Jego cechą charakterystyczną jest otwarta kuchnia, która została częściowo ukryta w korytarzu. Jej zastosowanie spowodowało poszerzenie ciągu komunikacyjnego, co czyni ten dom jeszcze bardziej komfortowym w codziennym użytkowaniu.

W ofercie Arcan znajduje się wiele szaf i szafek, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w pełni wykorzystać wolną przestrzeń w pomieszczeniach. Dzięki temu łatwo i wygodnie przechowasz wszystkie niezbędne przedmioty, nie zajmując przy tym dodatkowej przestrzeni. Dzięki temu jest to idealny wybór dla osób potrzebujących większej przestrzeni.
DOM PREMIUM ARCAN

DETALE

Po wejściu do domu znajdujemy się w przedłużonym korytarzu, co daje poczucie przestronności i swobody.

Pierwszym pomieszczeniem, na które natrafiamy, jest łazienka, która jest bardzo dobrze zaprojektowana. Posiada wysokie, szerokie i głębokie meble, w których wygodnie pomieścisz wszystkie niezbędne przedmioty. Umywalka, podwieszana toaleta i prysznic umieszczone są w odpowiednich odstępach, co zapewnia komfort korzystania z łazienki.

Obok łazienki znajduje się duża sypialnia z w pełni zabudowaną szafą nad łóżkiem i szafą naprzeciwko. Ułatwia to przechowywanie ubrań
I inne rzeczy.

Kolejnym pomieszczeniem jest pokój dziecięcy, w którym również znajdują się meble zabudowane nad łóżkami oraz stolik nocny. Jest to świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, ponieważ dzieci mają własną przestrzeń, w której mogą swobodnie bawić się i odpoczywać.

W ciągu komunikacyjnym znajduje się dobrze wyposażona kuchnia. Posiada dużą ilość szafek i rozwiązań, co ułatwia przechowywanie sprzętów kuchennych i produktów spożywczych.

Na końcu ciągu komunikacyjnego znajduje się salon, który jest bardzo przestronny i jasny dzięki dwóm dużym oknom, z czego jedno posiada wyjście na balkon. W salonie można odpocząć i spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

Arkan posiada:
- od 10x4 do 15x4,8
- sypialnia
- pokój
- łazienka
- aneks kuchenny
- poszerzony korytarz
- salon

W tym modelu istnieje możliwość dowolnej konfiguracji każdego z pomieszczeń.

WIDOK MODELU

Od lewej strony salon z balkonem i dużą witryną. W zabudowie aneks kuchenny, pokój dziecięcy, sypialnia i łazienka.
WIDOK MODELU

GALERIA

STWÓRZ WŁASNY MODEL

Jeśli szukasz Arcan, ale potrzebujesz wprowadzić pewne zmiany, nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć i zamówić własny model!